Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úplné začátky

Snad každý si mnohokrát řekl půjdu si zacvičit nebo zaběhat, ale stejně se tak nestalo sad. Mě se to stávalo velice často. Každé ráno jsem si řekla: "Dost dneska už prostě musím!" bohužel se tak opět nestalo. Později jsem zjistila, že mám tolik zálib a všechny jsou větší než nějaké cvičení doma nebo běhání. A tak jsem si začala psát svůj denní plán smiley. Je to opravdu dobrá věc, momentálně ho už nepoužívám, což je ukázka toho, že jsem si zvykla na svůj "nový" život. A líbí se mi, je opravdu skvělý wink. Pohybu mám celkem hodně a na další své koníčky mám také dost času.

Do cvičebního plánu jsem zařadila posilování, běhání a volejbal (každý může mít jiný sport hlavně ho musí bavit wink). Posilovala jsem a posiluji nadále všechny partie těla (nohy, ruce, zadeček, záda, břicho). Soustředila jsem se nejvíce na partie, kde se mi ukládá nejvíce tuku (to každý ví které části jeho těla jsou náchylnější wink), ale jinak musí být zapojeno celé tělo. Samozdřejmě neuvidíte změnu po jednom týdnu. Může to trvat i někol měsíců. Nesmíme na to moc spěchat, je to jako s učením jazyků, nemůžeme se za jedem týden naučit mluvit perfektně anglicky nebo německy, to prostě není možné. A tak je to i s naším tělem nemůže se proměnit z týdne na týden smiley. Důležité je cvičit pravidelně. Stanovit si nějaké dny v týdnu a opravdu cvičit wink.

Ale jelikož k hubnutí patří i změna jídelníčku (bez které by se to určitě neobešlo), tak jsem musel  i stravu trochu změnit. A můžu říci, že mi chutná více než nějaké brambůrky. Samozdřejmě si jednou za čas také něco dopřeji, ale nemívám na to ani chuť smiley. Sladkosti a různé pochutiny nahradila zelenina s ovocem. Ta vždy dodá energii na celého půl dne. Denní stravu jsem si rozdělila do pěti jídel a to vydatná snídaně, svačinka, oběd, odpolední svačina a večeřě. Některé dny jsem stravu měla rozdělenou jen ve čtyřech jídlech,ale to vůbec nevadí. Jde o to jak velké porce si dáváte (nejdůležitější strava je ráno takže, když si dáte velkou snídani, tak nemáte hlad až do oběda). Důležitou informací je také kdy se má jíst ovoce a kdy zelenina. Protože ovoce dodává více energie a jsou v ní cukry (zdravé), měla by se jíst v dopoledních hodinách a zelenina až v těch odpoledních wink. Celkově by se sladké jídlo mělo jíst jen v dopoledních hodinách. Z jídelníčku by jste měli vyřadit i bílé pečivo, sladkosti, jídlo s velkým množstvím tuku.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 8279
Měsíc: 176
Den: 6